COMPARE

Apartamenty 294 Labin

Apartament dla 4 osób z 2 sypialniami
ID 649
Gratulacje!
Wybrałeś najtańszy pokój. Nie przegap swojej szansy i zarezerwuj go już teraz!

INFORMACJE O REZERWUJĄCYM

* Pola oznaczone * muszą być wypełnione.
Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania, związane z wybraną rezerwacją lub życzenia dodatkowe, których nie przewidzieliśmy albo po prostu chcielibyście skorzystać z innych usług (transfery, rent-a-car, wycieczki), napiszcie do nas.

W podaną cenę nie jest wliczone ubezpieczenie turystyczne ani ubezpieczenie od rezygnacji z rezerwacji. Dla Państwa bezpieczeństwa w czasie wakacji oferujemy Państwu pakiet ubezpieczenia turystycznego i zlecamy wykupienie ubezpieczenia od rezygnacji z rezerwacji.

Zakończyć dochodzenie, klikając przycisk "Pobierz ofertę". Obiekty których dostępność musimy sprawdzić, a informację tę wysyłamy gościowi w ciągu 24 godzin (48 w weekendy). W informacji tej zawarte będą też szczegóły dalszego postępowania.

Istriasun spółka z o.o. zobowiązuje się, że dane wprowadzone do niniejszych stron wykorzysta wyłącznie w celu udzielenia wymaganej usługi. Państwa dane osobowe zostaną udostępnione osobie trzeciej, tj. osobie udzielającej usługi, w celu ewidencji rezerwacji na Wasze nazwisko. Prosimy nas poinformować o zmianie Waszych danych osobowych lub błędzie, do jakiego mogło dojść w trakcie ich przepisywania. Istriasun spółka z o.o. nie odpowiada za prawdziwość wprowadzonych danych. Osoba trzecia nie ma dostępu do żadnych danych, wykorzystanych w procesie rezerwacji i kalkulacji ani do innych informacji o użytkowniku, oprócz sytuacji, kiedy taki obowiązek jest regulowany prawem.