COMPARE

Ubytovanie 625 Rovinj

Apartmán pre 4 osoby s dvoma spálňami + 1 extra bed
ID 1492
Gratulujeme!
Dostali ste najlacnejšiu izbu. Nepremeškajte príležitosť a rezervujte teraz!

ÚDAJE O ZÁKAZNÍKOVI

* Políčka označené znakom * treba vyplniť
Ak máte akékoľvek otázky spojené so želanou rezerváciou či máte nejaké požiadavky, ktoré nie sú medzi danými možnosťami, či si jednochucho želáte využiť ešte niektorú z našich služieb (transfery, služby rent-a-car, výlety), napíšte nám ich.

V uvedenej cene nie je zahrnuté cestovné poistenie a ani poistenie v prípade zrušenia rezervácie. Aby ste dovolenku mohli stráviť bez obáv, ponúkame Vám kompletné cestovné poistenie a odporúčame Vám, aby ste uzavreli poistenie pre prípad zrušenia (stornovania) rezervácie.

Vyplňte dotaz, kliknite na tlačidlo "Získať ponuku". Vám náš zákaznícky servis v lehote do 24 hodín (cez víkendy a sviatky 48 hodín) pošle e-mail disponibilnosti. V e-maili bude taktiež uvedené, ako môžete ďalej pokračovať v procese rezervácie výberom spôsobu platby.

Istriasun sa zaväzuje využívať údaje uložené na týchto stránkach výhradne za účelom poskytnutia požadovaných služieb. Vaše osobné údaje postúpime tretej strane, resp. poskytovateľovi služieb za účelom zarezervovania Vášho ubytovania. Ak príde k zmene Vašich osobných údajov, či ak sa pri zadávaní Vašich údajov vyskytla chyba, prosíme aby ste nás o tom upovedomili. Istriasun nezodpovedá za presnosť údajov, ktoré ste zadali. Údaje, ktoré nám pri príležitosti rezervácie a kalkulácie zverujete, ani ďalšie užívateľské údaje nie sú dostupné tretej strane, s výnimkou prípadov, keď tak stanovuje zákon.