COMPARE

Turistický komplex 227 Novigrad

Mobilní dům pro 5 osob
ID 505
Gratulujeme!
Vybral/a jste nejlevnější pokoj. Neváhejte a pokračujte v rezervaci!

UŽIVATELSKÉ ÚDAJE

* Pole označená * musejí být vyplněna.
Pokud máte jakákoliv přání nebo komentáře spojené s rezervací nebo máte další požadavky, které jsme nepředvídali, nebo jednoduše chcete ještě nějakou z našich služeb (transfer, rent-a-car služby, výlety), napište nám Vaše přání.

Pro Vaši bezpečnost během dovolené Vám nabízíme balíček cestovního pojištění

Vyplňte dotaz, klikněte na tlačítko "Získat nabídku". Vám náš uživatelský servis během 24 hod (o víkendech a svátcích 48 hod) pošle e-mail o disponibilitě. V e-mailu bude rovněž uvedeno, jak můžete pokračovat v procesu rezervace výběrem způsobu placení.

Istriasun se zavazuje, že bude údaje uvedené na těchto stránkách používat výhradně s cílem poskytování požadovaných služeb. Vaše osobní údaje budou předány třetí straně, tedy poskytovateli služeb, za účelem zaevidování rezervace na Vaše jméno. Pokud dojde ke změně Vašich osobních údajů nebo pokud došlo k chybě během jejich zapisování, prosíme Vás, abyste nás o tom informovali. Istriasun neodpovídá za přesnost údajů, které jste uvedli. Všechny údaje z postupu rezervace a kalkulace a ostatní údaje o uživateli nejsou dostupné třetí straně kromě případu, kdy je takováto povinnost upravena zákonem.