DOBRODOŠLI U HRVATSKU: Vječna inspiracija
USPOREDBA

Nautika: marine, luke i ACI marine

Svake godine broj vezova u marinama se povećava u skladu s rastućom potražnjom. Tome treba pribrojiti i vezove u lukama i manjim lučicama koje također nude usluge veza, struju, vodu, opskrbu plovila. Sve marine i lučice imaju uglavnom dobro opremljene trgovine, te se mogu obnoviti brodske zalihe.

Nautika: Popis svih marina za regiju Umag / Novigrad


ACI UMAG Marina NAUTICA
HR-52470 Umag
T. +385 (0)52 741066
F. +385 (0)52 741166
m.umag@aci-club.hr
HR-52466 Novigrad
T. +385 (0)52 600480
F. +385 (0)52 600490
marina@nauticahotels.com
 


Nautika: Popis svih marina za regiju Poreč


Marina ČERVAR-PORAT Marina POREČ
HR-52449 Červar
T. +385 (0)52 436661
F. +385 (0)52 436320
marina.cervar@plavalaguna.hr
HR-52440 Poreč
T. +385 (0)52 451913
F. +385 (0)52 453213
marina.porec@pu.t-com.hr
 
Marina PARENTIUM
HR-52440 Poreč
T. +385 (0)52 452210
F. +385 (0)52 452212
marina.parentium@plavalaguna.hr
 


Nautika: Popis svih marina za regiju Vrsar / Funtana


Marina FUNTANA Marina VRSAR
HR-52452 Funtana
T. +385 (0)52 428500
F. +385 (0)52 428501
funtana@montraker.hr
HR-52450 Vrsar
T. +385 (0)52 441052
F. +385 (0)52 441062
vrsar@montraker.hr
 


Nautika: Popis svih marina za regiju Rovinj


Marina VALALTA (FKK) ACI Rovinj
HR-52210 Rovinj
T. +385 (0)52 804800
F. +385 (0)52 821004
valalta@valalta.hr
HR-52210 Rovinj
T. +385 (0)52 813133
F. +385 (0)52 842366
m.rovinj@aci-club.hr
 


Nautika: Popis svih marina za regiju Pula / Medulin


ACI Pula Marina VERUDA
HR-52100 Pula
T. +385 (0)52 219142
F. +385 (0)52 211850
m.pula@aci-club.hr
HR-52100 Pula
T. +385 (0)52 385395
F. +385 (0)52 216478
marina-veruda@pu.t-com.hr
 
Marina BUNARINA ACI Pomer
HR-52100 Pula (Verudela)
T. +385 (0)52 223001
F. +385 (0)52 223001
bunarina@pu.t-com.hr
HR-52100 Pula
T. +385 (0)52 573400
F. +385 (0)52 573266
m.pomer@aci-club.hr
 
PRIVEZIŠTE PUNTICA
HR-52203 Medulin
T. +385 (0)98 9667001
F. +385 (0)52 570210
de-mattei@pu.t-com.hr