Üdvözöljük Horvátországban: időtlen báját!
COMPARE

Tengerészet: tengerészet, kikötők és kikötői hatóságok Isztriában

A tengeri kikötők mindenhol megtalálhatóak az Adriai-tenger isztriai partszakaszán. A kikötők a legmodernebb felszereltséggel rendelkeznek, és különféle egyéb szolgáltatást is nyújtanak:

Nautics: List of marines, harbours and port authorities in Umag / Novigrad


ACI UMAG Marina NAUTICA
HR-52470 Umag
T. +385 (0)52 741066
F. +385 (0)52 741166
m.umag@aci-club.hr
HR-52466 Novigrad
T. +385 (0)52 600480
F. +385 (0)52 600490
marina@nauticahotels.com


Nautics: List of marines, harbours and port authorities in Porec


Marina ČERVAR-PORAT Marina POREČ
HR-52449 Červar
T. +385 (0)52 436661
F. +385 (0)52 436320
marina.cervar@plavalaguna.hr
HR-52440 Poreč
T. +385 (0)52 451913
F. +385 (0)52 453213
marina.porec@pu.t-com.hr
Marina PARENTIUM
HR-52440 Poreč
T. +385 (0)52 452210
F. +385 (0)52 452212
marina.parentium@plavalaguna.hr


Nautics: List of marines, harbours and port authorities in Vrsar / Funtana


Marina FUNTANA Marina VRSAR
HR-52452 Funtana
T. +385 (0)52 428500
F. +385 (0)52 428501
funtana@montraker.hr
HR-52450 Vrsar
T. +385 (0)52 441052
F. +385 (0)52 441062
vrsar@montraker.hr


Nautics: List of marines, harbours and port authorities in Rovinj


Marina VALALTA (FKK) ACI Rovinj
HR-52210 Rovinj
T. +385 (0)52 804800
F. +385 (0)52 821004
valalta@valalta.hr
HR-52210 Rovinj
T. +385 (0)52 813133
F. +385 (0)52 842366
m.rovinj@aci-club.hr


Nautics: List of marines, harbours and port authorities in Pula / Medulin


ACI Pula Marina VERUDA
HR-52100 Pula
T. +385 (0)52 219142
F. +385 (0)52 211850
m.pula@aci-club.hr
HR-52100 Pula
T. +385 (0)52 385395
F. +385 (0)52 216478
marina-veruda@pu.t-com.hr
Marina BUNARINA ACI Pomer
HR-52100 Pula (Verudela)
T. +385 (0)52 223001
F. +385 (0)52 223001
bunarina@pu.t-com.hr
HR-52100 Pula
T. +385 (0)52 573400
F. +385 (0)52 573266
m.pomer@aci-club.hr
PRIVEZIŠTE PUNTICA
HR-52203 Medulin
T. +385 (0)98 9667001
F. +385 (0)52 570210
de-mattei@pu.t-com.hr